PON - CZW 08:00 – 20:00 | PT 08:00 – 18:30

Urologia

Centrum Medyczne Linden – Urologia

Centrum Medyczne Linden w Krakowie zajmuje się diagnostyką i leczeniem wielu schorzeń, związanych z różnymi dziedzinami medycyny. Wśród nich znajduje się również urologia, zajmująca się schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn i układu moczowego u kobiet.

Centrum dysponuje świetnie wyposażonymi gabinetami z nowoczesnymi urządzeniami do diagnostyki, dzięki czemu może zapewnić leczenie na wysokim poziomie. Pacjentami zajmuje się doświadczony lekarz – w przypadku urologii jest to lek. Dominik Mucharski.

Jakie usługi są dostępne?

Centrum Medyczne Linden zajmuje się wieloma schorzeniami z dziedziny urologii, zapewniając pacjentom profesjonalną diagnostykę i leczenie. Wśród realizowanych usług znajdują się:

Kiedy należy udać się do urologa?

Urolog to specjalista, do którego warto zgłosić się nie tylko w celu diagnozy i leczenia schorzeń związanych z układem moczowym i płciowym, ale również w ramach profilaktyki m.in. raka prostaty. Zaleca się, by mężczyźni po 40. roku życia raz w roku zgłaszali się na konsultacje urologiczne, aby wykluczyć rozwój nowotworu gruczołu krokowego. Ponadto wskazaniami do badania są:

– nieustanne parcie na pęcherz i częstomocz,

– zakażenie układu moczowego,

– problemy z trzymaniem moczu,

– pieczenie w okolicach krocza,

– pojawienie się krwi w moczu,

– ból przy oddawaniu moczu,

– ból i obrzęk jąder,

– zmiany skórne w okolicach narządów płciowych,

– problemy z erekcją.

Jak wygląda wizyta u urologa?

Do pierwszej wizyty nie trzeba się specjalnie przygotowywać – najważniejsze będą informacje na temat niepokojących objawów lub wykrytych chorób wymagających leczenia. Urolog w pierwszej kolejności przeprowadzi wywiad z pacjentem, aby ustalić przyczyny dolegliwości, wykona niezbędne badania i zaplanuje odpowiednie leczenie.

To, jakie badania zostaną przeprowadzone, zależy od dolegliwości pacjenta. Jeśli problem dotyczy prostaty, lekarz wykona badanie per rectum (przez odbyt), podczas którego oceni stan gruczołu krokowego. Choć badanie to wiąże się z pewnym dyskomfortem, nie trwa długo, a przy tym jest bardzo ważnym elementem profilaktyki raka prostaty oraz raka jelita grubego.

Urolog może również zlecić wykonanie badania PSA – drugiego ważnego badania w profilaktyce nowotworu gruczołu krokowego. Jest to badanie laboratoryjne, wykonywane z wykorzystaniem próbki krwi pacjenta.

Jaka jest cena wizyty u urologa?

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym Linden w Krakowie to koszt 220 zł. Ceny poszczególnych badań znajdują się w cenniku.

Jak umówić się na wizytę?

Rezerwacja wizyty w Centrum Medycznym Linden w Krakowie jest bardzo prosta. Aby skorzystać z pomocy urologa, wystarczy wybrać jedną z dostępnych form kontaktu: poprzez numer telefonu 660-463-464, adres e-mail rejestracja@cmlinden.com lub z pomocą rezerwacji online czy formularza kontaktowego, dostępnego tutaj.

O usłudze

Nasi Specjaliści:

Godziny Przyjęć

  • Poniedziałek 08:00 - 20:00
  • Wtorek 08:00 - 20:00
  • Środa 08:00 - 20:00
  • Czwartek 08:00 - 20:00
  • Piątek 08:00 - 18:30

Bądźmy w Kontakcie!

Centrum Medyczne Linden w Krakowie

Lokalizacja

ul. Lipska 8, 31-721 Kraków

Rejestracja

660-463-464
12 341 7022

Email

rejestracja@cmlinden.com

Numer Konta Bankowego

Wpłatę prosimy dokonywać na rachunek bankowy: 42 1140 2004 0000 3902 7953 6385

Skip to content